ادامه روند افزایشی محصولات “کگهر” در آخرین‌ماه سال مالی

فروش یک ساله شرکت به بیش از ۹۸ هزار میلیارد ریال رسید

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سنگ آهن گهر زمین در آذر‌ماه سال جاری که آخرین ماه از سال مالی این شرکت محسوب می‌شود موفق به کسب درآمد عملیاتی ۱۲ هزار و ۴۳۰ میلیارد ریالی شده است.

ادامه روند افزایشی محصولات

این فروش نسبت به ماه گذشته کاهش در حدود ۱۲ درصدی را نشان می‌دهد تا همچنان آبان‌ماه به عنوان رکورد‌دار بیشترین درآمد عملیاتی محقق شده در سال مالی گذشته این شرکت محسوب شود.

افزایش درآمدهای عملیاتی شرکت

جمع درآمد‌های عملیاتی شرکت در سال مالی منتهی به پایان آذر‌ماه سال جاری به بیش از ۹۸ هزار و ۳۰ میلیارد ریال رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۸۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

مقادیر فروش تجمیعی انواع محصولات شرکت در سال مالی سپری شده به بیش از ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تن رسیده است.

نرخ فروش محصولات شرکت در آذر‌ماه همچنان به روند افزایشی خود ادامه دادند و نرخ سنگ آهن دانه‌بندی با ۷ درصد افزایش به ۶ میلیون و ۹۱۰ هزار ریال رسیده است.

روند صعودی نرخ کنسانتره

همچنین، نرخ کنسانتره سنگ آهن شرکت با ۳ درصد افزایش به ۱۸ میلیون و ۵۷۰ هزار ریال رسیده و نرخ کلوخه سنگ آهن نیز با ۸ درصد افزایش به ۷ میلیون و ۴۸۰ هزار ریال به ازای هر تن رسیده است.

فروش یک ساله شرکت به بیش از ۹۸ هزار میلیارد ریال رسید

در نمودار روند فروش ماهیانه این شرکت در ۶‌ماه اخیر ارائه شده و همان گونه که در جدول نیز مشخص است شاهد ثبت بالاترین فروش ماهیانه در آبان‌ماه هستیم.

بیشتر بخوانید:

فروش “کگهر” و شکسته شدن رکورد فروش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *