افزایش درآمد سالانه ۱۴۰درصدی “فولاد”/ درآمدزایی این فولادساز بر پایه «محصولات گرم»

فولاد مبارکه اصفهان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره را مبلغی بالغ‌بر ۱۲۴.۵۰۱ میلیارد ریال ارائه کرده و میزان سرمایه ثبت‌شده خود را بالغ‌بر ۲۰۹ هزار میلیارد ریال شناسایی کرده، میزان درآمد‌های شناسایی‌شده فولاد مبارکه در اردیبهشت‌ماه از محل فروش محصولات در بازار داخلی بوده است.

فولاد مبارکه اصفهان در ۳ ماهه گذشته میزان درآمدی که به ثبت رسانده برابر با ۳۲۶.۴۶۱ میلیارد ریال بوده که بیشترین سهم را در این درآمد حاصل‌شده اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ داشته، همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد ۲۱۶ درصدی را تجربه کرده است.

میزان درآمدی که فولاد مبارکه اصفهان از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت‌ماه کسب کرده بالغ‌بر ۲۱۵.۳۵۵ میلیارد ریال گزارش شده که نسبت به سال گذشته رشد ۱۷۷ درصدی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

عملکرد ماهانه فولاد+بورس نیوز

درآمد‌های شناسایی‌شده “فولاد” در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰

روند درآمدهای فولاد مبارکه+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که فولاد مبارکه اصفهان در اردیبهشت‌ماه از خود بر جای گذاشته نسبت به ماه گذشته ۳۷ درصد افزایش را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز شاهد ۱۴۰ درصد رشد بوده، بیشترین میزان درآمدی که این شرکت فولادی به دست آورده از بخش «محصولات گرم» به میزان ۶۷.۷۴۸ میلیارد ریال بوده و جایگاه بعدی را نیز «سایر محصولات» با ۲۵.۶۷۴ میلیارد ریال در اختیار داشته است.

بیشترین نرخ فروش محصولات فولاد مبارکه اصفهان را بخش «محصولات پوشش‌دار» با ۲۲۹.۱۳۷.۰۳۸.۴۶۲ ریال به خود اختصاص داده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۹۷ درصد افزایش نرخ داشته، همچنین در مقایسه با ماه گذشته نیز نرخ محصولات پوشش‌دار نزدیک به ۲ درصد کاهش را تجربه کرده است.


  • بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *