افزایش درآمد ۴۶ درصدی “خکاوه”

سایپا دیزل+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سایپا دیزل در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اسفندماه سال ۹۹ مجموع درآمد‌های عملیاتی طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۹۶۱ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه نیز درآمد‌های ثبت شده این شرکت بالغ‌بر ۳ هزار و ۷۳۳ میلیارد ریال ارائه شده و میزان سرمایه گزارش شده این شرکت برابر با ۲ هزار و ۶۳۵ میلیارد ریال بوده است.

عملکرد ماهانه خکاوه+بورس نیوز

درآمد‌های عملیاتی “خکاوه” در اسفندماه ۹۹

درآمد شناسایی شده خکاوخ+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که سایپا دیزل در اسفندماه سال ۹۹ شناسایی‌کرده نسبت به ماه گذشته با رشد ۴۶ درصدی مواجه بوده و همچنین نسبت به درآمد‌های ثبت‌شده از ابتدای سال مالی تا پایان دوره سالانه نیز کاهش درآمد نزدیک به ۸ درصد را تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمد کسب شده توسط خکاوه در اسفندماه از بخش «کامیونت فوتون ۶ تن بدون خواب» با ۴۲۱ میلیارد ریال و ۶۹۶ میلیون ریال بوده که در مقایسه با ماه گذشته ۶۲ درصد افزایش درآمد را به دست آورده است.

مقدار فروش محصولات “خکاوه” در اسفندماه ۹۹

فروش اسفندماه خکاوه+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، شرکت سایپا دیزل در گزارش ماهانه میزان فروش محصولات تولیدی را برابر با ۱۴۷ دستگاه اعلام کرده که نسبت به ماه گذشته ۶۷ درصد افزایش فروش را به همراه داشته و از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه نیز مجموع فروش محصولات این شرکت خودرویی ۶۵۴ دستگاه گزارش شده که در مقایسه با سال گذشته با کاهش فروش ۱۸ درصدی مواجه بوده است.


  • بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *