افزایش درآمد ۶۰ درصدی “سپ”/ “کارمزد POS” بیشترین درآمد را داشت

افزایش درآمد ۶۰ درصدی

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، پرداخت الکترونیک سامان کیش در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به آذرماه سال جاری، مجموع درآمد‌های خود را که از فروش و ارائه خدمان شناسایی کرده بالغ بر ۲.۱۵۷ میلیارد ریال ثبت کرده، از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه نیز میزان درآمد‌های خود را برابر با ۲۳.۸۳۷ میلیارد ریال گزارش کرده است.

افزایش درآمد ۶۰ درصدی

درآمد شناسایی شده “سپ” از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه

مجموع درآمدسپ” در آذرماه سال جاری در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش درآمد ۶۰درصدی مواجه شد و همچنین این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه رشد ۴۵درصدی درآمد‌های ثبت شده را در مقایسه با دوره مشابه شاهد بود.

افزایش درآمد ۶۰ درصدی

همانطور در نمودار فوق ملاحظه می‌کنید، میزان درآمد شناسایی شده شرکت “سپ” در سال جاری با افزایش قابل توجهی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بوده، مجموع درآمد‌های این شرکت در ۳ ماه گذشته برابر با ۶.۵۷۴میلیارد ریال گزارش شده که در مقایسه با سال قبل ۶۰ درصد رشد را به ثبت رسانده است.

بیشترین میزان درآمد حاصل شده “سپ”

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در آذرماه، بیشترین میزان درآمد ثبت شده را از بخش «درآمد حاصل از سایر کارمزد POS» با ۱.۱۵۶ میلیارد ریال در اختیار داشت، جایگاه بعدی را نیز بخش «درآمد حاصل از ارائه خدمات کارتخوان» با ۶۸۷.۴۲۲ میلیارد ریال به ثبت رسانده است.

افزایش درآمد ۶۰ درصدی

“سپ” از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه  عملکرد بخش «درآمد حاصل از سایر کارمزد POS» را طی این دوره برابر با ۱۲.۰۷۹ میلیارد ریال گزارش کرده که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش درآمد را به ثبت رسانده است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *