افزایش فروش ۶۸ درصدی “سخزر”

سیمان خزر+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، سیمان خزر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین ماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های عملیاتی شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۳۲۷ میلیارد ریال ارائه کرده و همچنین مقدار سرمایه ثبت‌شده این شرکت سیمانی برابر با ۵۰۰ میلیارد ریال گزارش شده است.

عملکرد ماهانه سخزر+بورس نیوز

درآمد‌های عملیاتی “سخزر” در فروردین‌ماه

افزایش فروش ۶۸ درصدی

بر اساس این گزارش، مقدار درآمدی که سیمان خزر به ثبت رسانده نسبه به ماه گذشته رشد ۱۲ درصد افزایش را مشاهده کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۱۸۷ درصد افزایش درآمد را تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که سیمان خزر در فروردین‌ماه کسب کرده از محصول «سیمان تیپ ۲ پاکتی» با ۱۹۵.۵۳۱ میلیون ریال بوده که نسبت به ماه گذشته ۳۹ درصد افزایش درآمد را به دنبال داشته و همچنین رتبه بعدی بیشترین محصول درآمدزا برای “سخزر” را «سیمان تیپ ۲ فله‌ای» در اختیار داشته است.

مقدار فروش محصولات سیمان خزر در فروردین‌ماه 

مقدار فروش سخزر در فروردین+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، فروش محصولات سیمان خزر در فروردین‌ماه ۱۴۰۰ به میزان ۱۱۲.۶۳۷ تن اعلام شده که نسبت به ماه گذشته نزدیک به ۶ درصد افزایش فروش را شاهد بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۶۸ درصدی را به ثبت رسانده، همچنین بیشترین مقدار فروش در فروردین‌ماه را محصول «سیمان تیپ ۲ پاکتی» با ۵۹.۵۸۹ تن به خود اختصاص داده است.


  • بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *