افزایش نرخ محصولات فولاد مبارکه

فولاد مبارکه اصفهان + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در هفته سپری شده، فروش جالب توجهی را در بورس کالا ثبت کرد و با عرضه و فروش ۱۸۰ هزار تن محصول موفق به کسب درآمد ۳۷ هزار و ۱۰۲ میلیارد ریالی در آخرین هفته از فروردین ماه گردید.

در این هفته شاهد عرضه سنگین ۱۲۰ هزار تنی ورق گرم بودیم این عرضه با تقاضای جالب توجه ۱۷۰ هزار تنی همراه بود و به این ترتیب شاهد رقابت قیمتی در خصوص این محصول بودیم. بالاترین قیمت ثبت شده برای آن ۱۹۹ میلیون ریال در هر تن بود و متوسط نرخ آن به ۱۹۳ میلیون و ۴۲۰ هزار ریال رسید.

این نرخ نسبت به هفته سوم فروردین ماه در حدود ۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد. ارزش معاملات ورق گرم به ۲۳ هزار و ۲۱۱ میلیارد ریال رسید.

همچنین در این هفته شاهد عرضه ۶۳ هزار تن ورق سرد توسط فولاد مبارکه بودیم که با تقاضای ۵۶.۵۵۰ تنی همراه شد. نرخ متوسط هر تن از این محصول نیز به ۲۲۵ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال رسید که نسبت به هفته قبل افزایش ۹ درصدی را نشان می‌دهد.

ارزش معاملات این محصول نیز به ۱۲ هزار و ۷۷۴ میلیارد ریال رسید.

در هفته سپری شده شاهد عرضه‌ی ۴ هزار تنی ورق قلع اندود توسط فولاد مبارکه بودیم.

برای این عرضه تقاضای ۵.۷۵۰ تنی ثبت شده، قیمت میانگین آن به ۲۷۹ میلیون ریال در هر تن رسید که در حدود ۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد. ارزش معاملات ورق قلع اندود نیز به ۱ هزار و ۱۱۶ میلیارد ریال رسید.

در جدول زیر روند معاملات محصولات اصلی فولاد مبارکه اصفهان در هفته قبل ارائه شده است:

نرخ محصولات فولاد مبارکه+بورس نیوز


  • بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *