بازدهی منفی ۳ درصدی در هفته گذشته

بازدهی منفی 3 درصدی در هفته گذشته

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز،صندوق سرمایه گذاری مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی کشوری از صندوق‌های سهامی قابل معامله در بازار سرمایه محسوب می‌گردد، در هفته منتهی به پایان فروردین ماه امسال و با احتساب جذب ۵۰ میلیارد ریال منابع مالی جدید در قالب صدور واحد‌های سرمایه گذاری توسط بازارگردان و همچنین بازدهی منفی ۳ درصدی در این هفته، به ارزش ۳ هزار و ۷۷۱ میلیارد ریال رسیده است.

در جدول زیر بازدهی‌های محقق شده این صندوق ارائه شده است. همان گونه که در جدول نیز مشاهده می‌گردد، بازدهی یک هفته و یک ماهه این صندوق به ترتیب معادل ۳ و ۹.۱ درصد منفی بوده است. با توجه به اینکه صندوق عمری کمتر از یک سال دارد، بازدهی سالیانه ارائه نشده است.

بازدهی منفی 3 درصدی در هفته گذشته

بازدهی منفی 3 درصدی در هفته گذشته

ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت این صندوق شامل ۹۹ درصد سهام و حق تقدم شرکت‌ها و ۱ درصد نیز سایر دارایی‌ها است.

در جدول زیر صنایع اصلی تحت سرمایه گذاری این صندوق ارائه شده است. در حدود ۷۵ درصد از منابع مالی صندوق صرف سرمایه گذاری در شرکت‌های ۵ صنعت زیر شده است.

بازدهی منفی 3 درصدی در هفته گذشته

در جدول زیر سهام اصلی سرمایه گذاری شده توسط این صندوق ارائه شده است. لازم به ذکر است که اطلاعات جدول زیر از صورت وضعیت پرتفوی ۳۰ اسفند ماه صندوق ارائه شده است و ممکن است در این مدت شاهد برخی تغییرات در ترکیب دارایی‌های صندوق بوده باشیم.

بازدهی منفی 3 درصدی در هفته گذشته

بیشتر بخوانید:

بازدهی ۱۷۷ درصدی این صندوق در سال گذشته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *