بهره برداری از طرح توسعه “کلر” در اوایل سال آینده

بهره برداری از طرح توسعه

به گزارش بورس نیوز، ابوالفضل باباپور، مدیرعامل شرکت کلر پارس درخصوص پیشرفت فیزیکی طرح توسعه شرکت و بهره برداری از آن اظهار کرد: براساس اطلاعات ۹ ماهه ۱۳۹۹ پیشرفت پروژه بیش از ۹۵ درصد بوده و زمان بهره برداری اوایل سال ۱۴۰۰ اعلام شده است.

وی درخصوص وضعیت قرارداد با شرکت آب و فاضلاب افزود: قرارداد‌های این شرکت با توجه به استراتژی‌های تدوین شده بوده و ضمنا به دلیل تاخیر در وصول مطالبات نسبت به کاهش قرارداد با این شرکت‌ها اقدام شده است.

مدیرعامل شرکت کلر پارس درباره محدودیت‌های صادرات محصولات ادامه داد:محدودیت‌های موقت همچنان تا اطلاع ثانوی به دلیل شرایط اعلام شده توسط ستاد کرونا و نیاز به مصرف داخلی در محصول آب ژاول در تمام کشور‌های مقصد صادرات وجود دارد.

باباپور درخصوص وابستگی نرخ فروش صادراتی شرکت به نرخ‌های جهانی بیان کرد: نرخ‌های فروش محصولات تا حدودی به قیمت محصولات در بازار‌های هدف منطقه وابسته است.

وی همچنین با اشاره به دیگر طرح‌های توسعه‌ای شرکت خاطرنشان کرد: این شرکت طرح‌های توسعه‌ای را در دست مطالعه دارد که به محض حصول نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت کلر پارس درباره تعرفه محصول آب اکسیژنه نوع صنعتی و بهداشتی گفت: تعرفه آب اکسیژنه برای انواع مصارف بهداشتی و صنعتی ۱۵ درصد است.

بیشتر بخوانید:

“کلر” و تغییر در ترکیب تولید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *