دومین سقوط بزرگ بیت کوین در سال ۲۰۲۱ رخ داد

خواندن ۲دقیقه

دومین سقوط بزرگ بیت کوین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، ارز‌های دیجیتال این روز‌ها به یکی از موارد سرمایه گذاری در سراسر دنیا تبدیل شده‌اند. اگرچه درآمد حاصل فعالیت در این زمینه زیاد بوده، اما باید با آگاهی کامل وارد آن شد تا ضرر‌های هنگفتی را برای ما به همراه نداشته باشد.

بیت کوین مهم‌ترین ارز دیجیتال است که مدت‌هاست در حال رشد بوده و با رشد عجیب و رکورد زدن‌های متوالی‌اش، افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده است. با وجود این رشد اخیر، ساعتی پیش این ارز دیجیتال سقوط بسیار زیادی را تجربه کرد.

به گزارش وب سایت بلومبرگ، اگر سقوط ۱۵.۱ درصدی و رسیدن ارزش بیت کوین به ۵۱۷۰۷ دلار را در نظر نگیریم، امروز بیت کوین کاهش ۸.۵ درصدی و رسیدن ارزشش به میزان ۵۵۸۱۰ دلار، را تجربه کرد. این کاهش، بزرگ‌ترین ریزش بیت کوین از ماه فوریه تا به امروز بوده است. برخی معتقدند که این ریزش به دلیل برخورد احتمالی خزانه داری ایالات متحده آمریکا در رابطه با پول شویی از طریق ارز‌های دیجیتال بوده است.

نمودار سقوط بیت کوین+بورس نیوز

بیشترین کاهش ارزش بیت کوین از ماه فوریه تا کنون –
بیت کوین که ارزش بازار آن بیشتر از ۱ تریلیون دلار است، بزرگترین ارز دیجیتال دنیا هست. این ارز دیجیتال توانسته است در یک سال گذشته رشد ۸۰۰ درصدی را تجربه کند. باید اشاره کنیم که در هفته‌ی پیش توانست به رکورد ۶۴۸۶۹.۷۸ دلار برسد.


  • بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *