رشد ۳۵۲درصدی درآمدهای سالانه “غکورش”

صنعت غذایی کورش+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، گروه صنعت غذایی کورش در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اسفندماه سال ۹۹ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده را طی دوره یک‌ماهه برابر با ۷ هزار و ۴۲۷ میلیارد ریال گزارش شده و از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه نیز میزان درآمد ارائه‌شده این شرکت غذایی بالغ‌بر ۵۱ هزار و ۹۸ میلیارد ریال اعلام شده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده طی دوره ۱۲ ماهه منتهی به اسفندماه ۳ هزار میلیارد ریال بوده است.

روند عملکرد ماهانه غکورش+بورس نیوز

درآمد‌های عملیاتی “غکورش” در اسفندماه

درآمدهای صنعت غذایی کورش+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که گروه صنعت غذایی کورش در اسفندماه به دست آورده نسبت به ماه گذشته ۹ درصد افزایش درآمد را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز رشد صعودی ۳۵۲ درصدی را از خود بر جای گذاشته، همچنین میزان درآمدی که از ابتدای سال مالی تاکنون به ثبت رسیده نسبت به سال گذشته ۹۱ درصد رشد را از آن خود کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که “غکورش” در اسفندماه به ثبت رسانده از محصول «روغن خوراکی» با ۳ هزار و ۵۲۶ میلیارد ریال بوده و محصولات «کنجاله و نهاده‌های دامی» نیز در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

مقدار فروش محصولات صنعت غذایی کورش در اسفندماه برابر با ۱۹۱.۳۰۹ تن اعلام‌شده که نسبت به ماه گذشته ۳۱ درصد افزایش فروش را تجربه کند، همچنین بیشترین میزان فروش محصول در اختیار «کنجاله» با ۷۸.۸۵۵ تن بوده و پس از آن نیز محصولات «نهاده‌های دامی و روغن خوراکی» قرار دارند.


  • بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *