سورپرایز یا شوک به سهامداران “وسدید”/ “فرابورس” مراقب سرمایه ما باشد

سورپرایز سهامداران

به گزارش بورس‌نیوز، مسئولان محترم فرابورس، حالا که بازارسرمایه سقوط کرده و سهامداران بخش زیادی از سرمایه‌های خود را از دست داده‌اند، حداقل شما مرحم زخم ما باشید و نمک به زخم نپاشید.

نماد “وسدید” از اول ریزش‌های بازار تا اسفندماه، حدود ۳۸درصد افت قیمت تجربه کرده بود؛ دل ما به افزایش‌سرمایه شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها خوش بود، شاید بخشی از ضرر و زیان مان جبران شود.

سهمی که روی قیمت ۲۲۰۰ تومان بسته شده، بعد از افزایش سرمایه ۶۵۳ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها باید در محدوده بالای ۳۰۰ تومانی بازگشایی شود اما؛ نماد چند دقیقه‌ای بدون دامنه نوسان بازگشایی شد ولی اردرها روی قیمت ۱۶۰ تومان سهامداران را غافلگیر کرد.

البته اردرها حذف شد تا فردا دوباره مچینگ انجام شود ولی خواهشا یادتان باشد این شرکت به اندازه کافی بابت قضیه شرکت فرآب ضربه خورده و حالا هم عده‌ای از زمین زدن “وسدید” خوشحال خواهند شد.

حق ما سهامداران این نیست که هم از دوست بکشیم و هم از دشمن ؛ نمادها را در منفی‌های شدید باز نکنید و اجازه بازی با قیمت‌ها را به سفته بازان ندهید.

سهامداران بازار پایه هم آدم هستند و امروز هر چه تلاش کردیم با ناظر بازار صحبت کنیم نشد و متاسفانه هیچ مطلبی هم در مورد مشکلات ما درج نگردید.

این هم تصویری از آخرین وضعیت نماد قبل از حذف سفارش‌ها

وسدید
سهامداران بی نوای “وسدید” را دریابید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *