صعود بی‌سابقه بیت‌کوین

خواندن ۲دقیقه

بیت کوین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتال روز گذشته در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد. ارزش بیت کوین، محبوب‌ترین سرمایه دیجیتال دنیا، در روز سه شنبه یعنی یک روز قبل از عرضه یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز مجازی در بورس نزدک به جدیدترین رکورد ۶۳ هزار و ۱۹۱ دلار رسید.

تمایل به ارز‌های مجازی از سوی سرمایه‌گذاران قبل از عرضه سهام کوین‌بیس در نزدک افزایش یافته است.

این صرافی ارز مجازی که مقر آن در آمریکاست از روز گذشته چهارشنبه با نشانه «کوین» در بورس آمریکا معامله می‌شود. کوین بیس اولین شرکت از نوع خود است که به بازار سهام راه پیدا کرده و مقبولیت سرمایه‌های دیجیتال را توسط دنیای مالی سنتی بالا می‌برد. تحلیلگران در مورد ارزش احتمالی این شرکت توافق ندارند و پیش‌بینی آن‌ها از ۱۹ میلیارد تا ۲۳۰ میلیارد دلار متغیر است.

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۱.۸۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۷۵.۰۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۸۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۹.۳۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۸۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی
شما مخاطبان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ۲۵ فروردین را در ادامه این خبر ببینید:

قیمت ارز‌های دیجیتالی در ۲۵ فروردین/ صعود بی سابقه بیت کوین

گفتنی است؛ نرخ ارز‌های دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.


  • بیشتر بخوانید:

بررسی برخی اصطلاحات مهم در زمینه ارز‌های دیجیتال

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *