علف زیرپا سبز شد اما؛ سهم‌ها …

سیگنال بهارستان، وقتی کدخدا خواب بود

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله خبر آورده که علف زیر پای سهامداران بالاخره سبز شد، اما “بورس” سبز نشد که نشد …

از قدیم گفته‌‌اند که “از این ستون تا آن ستون فرجه” اما؛ شاید در ملاصدرا از این بخشنامه به آن بخشنامه فرج باشد و امروز جلسه‌ای می‌گذارند تا بازار بهبود پیدا کند اما؛ فردا که جلسه‌ای دیگر برگزار می‌شود، دستورات روز گذشته مُهر ملغا بر آن می‌خورد! فقط نمی‌دانیم کسانی که مطمئن نیستند از این بخشنامه‌ها، چرا شیپور دست می‌گیرند و تمام دهات را صدا می‌زنند که آی مردم، پسردار می‌شویم ولی حیف که طرف ما اصلا ازدواج نکرده است.

به‌جای آنکه از طاقچه دنبال مُسکن بی‌مصرف برای “بورس” باشید به این موضوع فکر کنید که شاید نسخه شما برای این بیمار مانند “هلاهل” باشد.

اهالی ده ملاصدرا، شاید فرآیند “افزایش‌سرمایه” را زودتر پیگیری کنید، مفیدتر باشد یا …

هیس، کدخدا خواب است

گفتیم “افزایش‌سرمایه”، داغ سخنگوی راه‌پله‌ها تازه شد که ۷ماه پیش رفت سهمی را خرید اما؛ هنوز که هنوزه ….

سوال اینجاست که به سخنگو بگوییم آقای مدیرعامل، عضو هیات مدیره‌ شرکتی در سعادت‌آباد هم هست یا نه!!! این بنده‌خدا هر روز می‌آید و می‌گوید ثبت شد یا نه ؛ بعد ما از ناظرها توقع شب‌زنده‌داری داریم که کدخداها سرشب می‌خوابند.

سیگنال فقط بهارستان!

از بهارستان سیگنالی برای تابلوی بورس آمد که باید از “بازارسرمایه” حمایت شود!!! اما؛ نمی‌دانیم چرا تعطیل کردند و رفتند؛ آقایان حمایت پس کجا رفت؟ به کودکان هم اینجوری قول نمی‌دهند!

خیلی خوبیم ما

و اما خبر خوب پایانی اینکه خداروشکر که با درایت دوستان بالادستی نه قحطی رخ داد و نه ونزوئلا شدیم! مانده‌ایم همین آقایانی که باافتخار از این شاهکارشان سخن می‌گویند چطور رو دارند که گاهی خداروشکر کنند که ونزوئلا نشده‌اند و گاهی ژست بگیرند و پز قدرت و صلابتشان را بدهند.

راستی شما هم یادتان هست …


  • بیشتر بخوانید:

خانه برای حرام خورها و ارزانی برای جیگرها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *