هش ریت بیت کوین (Bitcoin) به رکورد ۲۰۰ اگزاهش در ثانیه رسید

 

خواندن ۲دقیقه

هش ریت بیت کوین (Bitcoin) به رکورد ۲۰۰ اگزاهش در ثانیه رسید؛ قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت؟

به گزارش بورس نیوز، با توجه به داده‌های گلسنود (Glassnode) در روز جمعه، هش ریت شبکه بیت کوین (Bitcoin) برای اولین بار به رکورد تاریخی ۲۰۰ اگزاهش بر ثانیه رسید و در کمتر از ۹ ماه دو برابر شده است.

نمودار میانگین هشت ریت بیت کوین+بورس نیوز

برآورد توان محاسباتی اختصاص داده شده به شبکه توسط ماینر‌ها یا هش ریت معمولا به عنوان یک سیگنال اولیه برای روند صعودی بازار عمل می‌کند. همانطور که منابع مختلف در طول سال‌های اخیر اشاره کردند، معمولا قیمت هفته‌ها تا ماه‌ها پس از افزایش هش ریت صعود می‌کند.

 

اما هش ریت تنها یکی از مجموعه شاخص‌های درون زنجیره‌ای است که در سال جاری به شدت صعودی بوده است.

 

آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano)، سرمایه‌گذار و تحلیلگر بیت کوین (Bitcoin)، در مورد رابطه هش ریت با قیمت اظهار داشت که رکورد تاریخی جدیدی برای بیت کوین (Bitcoin) بر اساس فعالیت‌های درون زنجیره‌ای پیش بینی شده است.

 

یکی دیگر از سیگنال‌های صعودی “پریمیوم کوین بیس” بود، شاخصی که به تفاوت قیمت بیت کوین (Bitcoin) در کوین بیس در مقابل پلتفرم بایننس اشاره دارد.

 

طیق گزارش کریپتوکوانت (CryptoQuant)، هرچه پریمیوم بالاتر باشد، فشار خرید بیشتری در کوین بیس رخ می‌دهد. در حال حاضر پریمیوم کوین بیس ۰٫۳۳ است و به سرعت افزایش یافته است.

نمودار کوین بیس+بورس نیوز

نمودار پریمیوم کوین بیس در مقابل BTC / USD. منبع: CryptoQuant

سهام کوین بیس روز چهارشنبه در نزدک لیست شد و این امر موجب جذب کاربران بیشتری به بازار ارز‌های دیجیتال می‌شود.

 

با این حال، روند قیمت بیت کوین (Bitcoin) هنوز تغییری نکرده و قیمت آن از رکورد تاریخی که قبل از عرضه عمومی کوین بیس ثبت شده بود به حمایت ۶۰،۰۰۰ دلاری افت کرد. برای ادامه روند صعودی قیمت باید سطح ۶۱،۲۰۰ دلاری را حفظ کند.


  • بیشتر بخوانید:

ممنوعیت رمزارز مانند خاموش کردن اینترنت است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *