پلیس اماکن به۱۵۰ هزار واحد صنفی در پایتخت سر زد

خواندن ۲دقیقه

بازدید پلیس اماکن+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، نادر مرادی، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ درباره نظارت پلیس بر صنوف در سال گذشته اظهار کرد: در سال ۹۹ با توجه به شیوع کرونا ماموریت‌های دیگری نیز علاوه بر ماموریت‌های همیشگی و روزمره از سوی ماموران پلیس اماکن انجام شد که از جمله آن نظارت بر رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی صنوف بود.

وی ادامه داد: در همین راستا نیز ماموران پلیس اماکن بیش از ۱۵۰ هزار بازدید از واحد‌های صنفی در سطح شهر تهران داشته و علاوه بر آن بازدید‌ها و گشت‌های مشترکی هم با اتاق اصناف، بازرسی صنعت و معدن، تعزیرات و … انجام شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با بیان اینکه در سال گذشته هر واحد صنفی دست‌کم یکبار مورد بازدید حضوری از سوی ماموران قرار گرفته و بر رعایت شیوه‌نامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی بر آنان نظارت شد، گفت: حتی واحد‌هایی بودند که بیش از پنج بار مورد بازدید قرار گرفتند.

مرادی درباره اولویت‌های پلیس اماکن در سال ۱۴۰۰ نیز گفت: طرح‌های اماکنی و نظارتی ما کما فی السابق ادامه خواهد داشت و علاوه بر آن مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را نیز اجرا خواهیم کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *