کاهش درآمد ۳۴ درصدی صنایع غذائی مینو

صنایع غذائی مینو+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت صنایع غذائی مینو شرق در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ میزان درآمدی که طی دوره یک‌ماهه به ثبت رسانده بالغ‌بر ۱۸۰.۴۷۵ میلیون ریال بود.

عملکرد ماهانه غمینو+بورس نیوز

درآمد‌های عملیاتی صنایع غذائی مینو شرق

درآمدهای شناسایی شده غمینو+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که “غمینو” در فروردین‌ماه از خود بر جای گذاشت، همراه با کاهش ۳۴درصدی نسبت به ماه پایانی سال گذشته بود و البته این آمارها نسبت به دوره مشابه سالانه با رشد ۱۶۱درصدی مواجه شده است.

درآمدهای شناسایی شده فروردین‌ماه حاکی از آن بوده که بیشترین میزان درآمدها از بازار داخل با ۱۴۶.۱۸۳ میلیون ریال بوده که عمده‌ترین درآمد نیز در اختیار محصول «بیسکوئیت» با ۱۱۱.۵۲۱ میلیون ریال قرار گرفته است.

مقدار فروش محصولات “غمینو” در فروردین‌ماه

فروش محصولات غمینو+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، مقدار فروش محصولات صنایع غذائی مینو شرق در فروردین‌ماه برابر با ۹۶۰.۳۸۹ کیلوگرم اعلام‌شده که نسبت به ماه گذشته ۴۰ درصد افت فروش داشته، همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز با رشد ۶۱ درصدی مواجه بوده است.

بیشترین میزان فروش محصولات “غمینو” در بازار داخلی بوده که بیشترین سهم از این فروش را محصول «بیسکوئیت» با ۳۷۷.۲۸۵ کیلوگرم در اختیار داشته و همچنین در بخش فروش صادراتی نیز محصول «بیسکوئیت» یک سروگردن از “تافی صادراتی” بیشتر داشت.

لازم به ذکر است که میزان سرمایه اعلام‌شده شرکت “غمینو” نیز طی دوره ۱۲ ماهه منتهی به اسفندماه سال ۱۳۹۹ برابر با ۵۶۳.۴۸۸ میلیون ریال گزارش اعلام شد.


  • بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *