کاهش ۷درصدی درآمد “ساوه”/ رشد فروش در تمامی ماه‌ها

کاهش ۷ درصدی درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، سیمان ساوه در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به آذرماه سال جاری، مجموع درآمد ‌های شناسایی شده خود طی این دوره را بالغ بر ۷۰۶.۸۸۰میلیون ریال منتشر کرد.

بر اساس همین گزارش، این شرکت از ابتدای سال مالی جاری تا پایان آذرماه نیز میزان درآمد‌های خود را برابر با ۵.۲۲۱.۱۵۳ میلیون ریال به ثبت رسانده است.

کاهش ۷ درصدی درآمد

میزان درآمد‌های شناسایی شده “ساوه” از ابتدای سال جاری

مجموع درآمد‌های ثبت شده سیمان ساوه در آذرماه که حاصل شده از بخش‌های «فروش داخلی» و «فروش صادراتی» بوده در مقایسه با ماه گذشته ۷ درصد کاهش درآمد را تجربه کرده، همچنین میزان درآمد این شرکت سیمانی نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱۳۴درصد افزایش را به همراه داشته است.

کاهش ۷ درصدی درآمد

بر اساس نمودار فوق، میزان درآمد حاصل شده شرکت سیمان ساوه از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه افزایش قابل ملاحظه‌ای را در مقایسه با سال گذشته تجربه کرده است.

 فروش “ساوه” از ابتدای سال جاری 

شرکت سیمان ساوه، در آذرماه سال جاری مجموع فروش‌های «داخلی» و «صادراتی» خود را ۲۰۹.۲۸۹ تن به ثبت رسانده و این مقدار نسبت به ماه گذشته ۱۶ درصد کاهش را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، ۳۹درصد افزایش درآمد را در صورت‌های مالی از خود برجای گذاشت.

کاهش ۷ درصدی درآمد

بر اساس نمودار فوق، میزان درآمد های حاصل شده شرکت سیمان ساوه از ابتدای سال مالی جاری در مقایسه با سال گذشته در تمامی ماه های گذشته با رشد همراه بوده است.

بیشتر بخوانید: 

افزایش فروش ۳۳درصدی “ساوه”/ سبزی ۲۶درصدی برای سهامداران در ماه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *