“کچاد” و ریزش ۱۸درصدی درآمد اسفند/ ثبت بالاترین فروش سال در اسفند۹۹

معدنی و صنعتی چادرملو + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اسفندماه سال ۹۹ مجموع درآمد‌های عملیاتی طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۳۲ هزار و ۲۰۴ میلیارد ریال اعلام کرد.

برپایه همین گزارش، این شرکت معدنی از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه نیز مجموع درآمد‌های ثبت‌شده خود را مبلغی بالغ‌بر ۲۵۵ هزار و ۵۰۳ میلیارد ریال در صورت‌های مالی منتشر کرده بود.

عملکرد ماهانه کچاد+بورس نیوز

درآمد‌های عملیاتی “کچاد” طی دوره اسفندماه ۹۹

درآمدهای عملیاتی کچاد+بورس نیوز

بر اساس اطلاعات منتشر شده شرکت، میزان درآمد کسب شده در اسفندماه نسبت به ماه گذشته “کچاد” علارغم رشدی که از آذرماه شروع شده بود، اینبار تنها اسفندماه نزدیک به ۱۸درصد کاهش را به خود دید.

البته میزان درآمدهای سالانه با رشد مناسبی همراه بوده چراکه مقایسه سال ۹۹ با سال گذشته، حاکی از آن بوده درآمدهای “کچاد” رشد انفجاری درآمدی را در سطح ۳۱۴درصد را کسب کرده است.

همچنین باید اشاره شود که این شرکت معدنی از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه نیز میزان درآمدی که حاصل‌شده نسبت به سال گذشته، ۱۶۴درصد رشد را تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در اسفندماه به دست آورده از بخش فروش محصولات در بازار داخلی بوده و عمده‌ترین درآمد حاصل شده این بازار در اختیار «کنسانتره آهن (خشک)» با ۱۵ هزار و ۱۷۴ میلیارد ریال بوده است.

مقدار فروش محصولات “کچاد” در اسفندماه

بر اساس این گزارش، مقدار فروش محصولات معدنی و صنعتی چاردملو در دوره یک‌ماهه منتهی به اسفندماه به میزان ۱.۷۹۶.۵۷۶ (تن/مگاوات ساعت) اعلام شده که نسبت به ماه گذشته ۱۷ درصد افزایش فروش را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۷۱ درصد رشد را شاهد بوده است.

بیشترین میزان فروش دوره یک‌ماهه منتهی به اسفندماه “کچاد” در اختیار بازار داخلی با ۱.۷۳۶.۵۹۶ «تن/مگاوات» بوده، همچنین بیشترین مقدار فروش در اختیار «کنسانتره آهن (خشک)» با ۷۳۱.۲۱۸ تن بوده است.

مقدار ۲۳درصد از درآمد شرکت از طریق فروش صارداتی و ۷۷درصد از درآمد شرکت از طریق فروش داخلی بوده است.

درآمد اسفندماه شرکت ۵۸درصد بیشتر از متوسط فروش سال ۹۹ بوده است.

لازم به ذکر است که میزان سرمایه ثبت‌شده طی دوره ۱۲ ماهه منتهی به اسفندماه را برابر با ۵۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال گزارش شده است.


  • بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *