گرگم به هوای بورسی و ذوق زدگی دوستان برقی

۵

به گزارش بورس نیوز، از اعتراضات تخم مرغی زمستان رسیدیم به “بست نشستن” سهامداران روبروی ساختمان سعادت آباد! امیدواریم قبل از آنکه این اعتراضات بیخ پیدا کند، فکری به حال سهامداران زیان دیده کنند. فقط یک نکته؛ قدیم ها وقتی عده ای اعتراض داشتند، جایی تحصن می کردند که به صاحبش اعتماد داشتند؛ حالا مدل تحصن عوض شده که به خودشان پناه برده اید یا….

 

گرگم به هوا در بورس

 

امروز فاجعه دیگری هم در بورس اتفاق افتاد. سیمان ۴۰ درصد گران شد و سیمانی ها را دو سه روزی بستند تا شفاف سازی کنند و بعد بدون محدودیت دامنه نوسان باز کردند و تلّی از سیمان بر سر سهامداران آوار شد! سقوط وحشتناک سهم های سیمانی با هیچ منطقی سازگار نبود. یا سهامدار جانش به لب رسیده و آتش به مالش زده که فقط برود و خلاص؛ یا عده ای منتظر فرصت بودند تا زیر سهم ها بزنند و بُز خری کنند و تمام! هر چه بود ابطال شد؛ اما یادتان باشد فعلا برای آزادسازی دامنه نوسان خیلی پافشاری نکنید که گرگ هایی هستند که برای دریدن سهامدار دندان تیز کرده اند و برّه هایی هم هستپند که چشم بسته خود را به چاه بی اندازند.

 

هم دردی و هم درمان

 

یادش بخیر، سال ها پیش با طرحی بنام سهام عدالت وعده توزیع ثروت به مردم دادند و قرار بود اقشار ضعیف و متوسط، دل خوش کُنکی داشته باشند. اما آزادسازی سهام عدالت تبدیل شد به رها سازی دارایی مردم! در نهایت هم دارایی مردم را گروگان گرفتند تا روزی که حال بورس خوب شود! عجیب نیست که همان هایی که ویروس به جان بورس انداختند، امروز دکتربازی راه انداخته و دنبال تجویز نسخه و تزریق آمپول هم هستند؟

 

ذوق زدگی دوستان برقی

 

یکی از فعالان صنعت برق هم فرموده امسال مصرف برق رشد ۲۶ درصدی داشته، پس حتما تولیدمان رونق گرفته! سلام ما را به این مشتی بزرگوار برسانید، بگوئید افزایش مصرف برق به خاطر فعالیت ماینینگ هاست و احتمالا بخش زیادی از سودش هم به جیب چشم بادامی ها می رود! بیخود ذوق نکنید…

 

بیشتر بخوانید:

مخابره کد ۱۲ از بهارستان به اصفهان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *